Hotelové služby

Študenti

Informácie pre študentov

Žiadame študentov, ktorí nie sú dočasne ubytovaní v Našom zariadení z dôvodu dištančnej formy vzdelávania, aby neuhrádzali študentke ubytovanie. Ubytovanie uhrádzajú iba študenti, ktorí sú ubytovaní v Našom zariadení aj napriek dištančnej formy vzdelávania.

Dištančná forma vzdelávania sa na UKF predlžuje do konca letného  semestra.

Študentom, ktorí uhradili poplatok za mesiac Október a od 15.10.2020 z dôvodu dištančnej formy vzdelávania neboli ubytovaní v Našom zariadení, sa zostatok úhrady za mesiac Október použije ako kompenzácia, že im izba bude rezervovaná až do doby obnovenie dennej formy vyučovania. Študenti si môžu v prípade potreby prísť po osobné veci uložené na izbe. V uvedenej kompenzácií je aj zahrnutá dezinfekcia dotykových plôch po každej návšteve izby. Nie je potrené uhrádzať žiadny znížený poplatok za ubytovanie. 

Študenti, ktorí sa rozhodli, že budú ubytovaní v Našom zariadení aj počas dištančnej formy vzdelávania uhrádzajú ubytovanie plnej výške podľa zmluvy o ubytovaní študenta.

Žiadame študentov, aby odložili ubytovanie v Agroinštitúte Nitra, štátny podnik, pokiaľ majú byť v domácej izolácii napríklad v súvislosti s návratom zo zahraničia, prípadne majú príznaky ochorenia COVID-19.

 

Vážení študenti UKF, aj pre tento akademický rok 2020/2021 Vám zabezpečíme ubytovanie na základe „ Dohody o využití voľných ubytovacích kapacít“,  po pridelení riaditeľstvom študentských domovov UKF Nitra.

Informácie: Cenník a poplatky

Izba Cena
Študenti UKF  115,00 €/mesiac

Cena zahŕňa:

  • DPH
  • vysokorýchlostné WiFi pripojenie na internet

V cene nie je zahrnutá miestna daň za ubytovanie 9€/osoba/mesiac.

Pri ubytovaní je študent povinný za účelom vystavenia ubytovacieho preukazu predložiť: občiansky preukaz a potvrdenie o návšteve školy.

Ubytovaný zaplatí pri ubytovaní sumu vo výške 100,- € ako zábezpeku.

  Poplatok v €
Strata alebo zničenie kľúča od izby 10 €
Používanie nepovolených elektrospotrebičov 30 €
Porušenie zákazu fajčenia v izbe a v celom objekte 100 €
Poškodenie zámkovej vložky 30 €
Zmluvná pokuta za oneskorenú platbu 0,50 €/deň
Miestna daň za ubytovanie - študenti 0,30 €/deň

Uvedené ceny sú vrátane DPH

Pri ubytovaní je študent povinný nahlásiť používanie vlastného elektrospotrebiča na recepcii Hotela Agroinštitút*** Nitra.

Cenník prenájmu elektrospotrebiča :

Elektrospotrebič Cena
Chladnička 6 €/izba/mesiac
TV 4 €/izba/mesiac

Vybavenie izieb:

Posteľ (matrac, vankúš, paplón, posteľná bielizeň), stolík, stolička, police a 2x skriňa. V kúpeľni na izbe sa  nachádza sprcha, toaleta, umývadlo.

Smeti sa vyhadzujú každý deň, okrem sviatkov a víkendov. Posteľná bielizeň sa mení 1x mesačne. Kúpeľňa sa upratuje 1x týždenne. Pranie osobnej bielizne pre študentov nezabezpečujeme.

Vybavenie kuchynky:

Dvojplatnička, mikrovlnná rúra, kanvica

Potrebujete poradiť?

Vzdelávanie a poradenstvo

+421 37 7910 231

Po–Pia 8:00 – 15:00

Web

+421 37 7910 292

Po–Pia 8:00 – 15:00

Služby

+421 37 7910 234

Po–Pia 8:00 – 15:00

Hotel

+421 37 7910 111

Po–Pia 7:00 – 20:00